Telefon: 0241511535 secretariat@radioconstanta.ro

Actualitate

David Popovici a câștigat proba de 200 de metri liber la Campionatul Național de înot de la Otopeni

Înotătorul de la CS Dinamo, David Popovici a câştigat ieri, medalia de aur în proba de 200 m liber din cadrul

Oțelul Galați și Corvinul Hunedoara vor disputa finala Cupei României la fotbal

Finala Cupei României la fotbal se va disputa la 15 mai pe Stadionul Municipal din Sibiu între echipele Oțelul

AUDIO | Volumul „Lumea dintre lumi”, semnat de scriitorul constănțean Adrian Nicola, va fi lansat la Biblioteca Județeană

Știri online - Radio Constanța

CONSTANȚA: Târg de adopții și jocuri interactive, într-un eveniment dedicat iubitorilor de animale

Trei aeronave F-16 achiziţionate din Norvegia, recepţionate la Câmpia Turzii

Știrile Dobrogei

Publicat în 19 apr. 2024
    Înotătorul de la CS Dinamo, David Popovici a câştigat ieri, medalia de aur în proba de 200 m liber din cadrul Campionatului Naţional de înot în bazin de 50 de metri pentru seniori, tineret şi juniori I-II, competiţie care are loc în aceste zile la Otopeni. El a precizat că...

Finala Cupei României la fotbal se va disputa la 15 mai pe Stadionul Municipal din Sibiu între echipele Oțelul Galați și Corvinul Hunedoara. Oțelul s-a calificat aseară în ultima fază a competiției după ce a învins cu 2-1 echipa Universitatea Cluj. Formația gazdă a deschis...